Polskie forum o programie Vue

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-08-27 20:24:02

Mietas

Newbie

Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 4
Punktów :   

Moje pracki ^^,

A jakże! Ja też będę umieszczał tu swoje dzieła.

Na razie biednie, ale to dopiero początek. Wciąż jestem 'świerzak' i ciągle się uczę. No ale dosyć tych pierdół - przejdźmy do konkretów:

http://img18.imageshack.us/img18/5813/mojatrzeciav21.jpg

Jest to przerobiona scena z działu WIP. Motywem przewodnim (jak mam nadzieję widać) jest białe drzewo. Powinno wyróżniać się na tle szaroburej rzeczywistości naokoło - w tym celu trochę na nie zaświeciłem. Efekt nie jest taki, jak powinien, ale na początku chyba nigdy nic nie wychodzi na 'tip-top' =P
Słonko i chmury nawet mi się podobają - niestety solidnie wydłużyły czas renderingu łączny czas to ok 4-5 godzin w jakości broadcast =/.  Pewnie dałoby się szybciej, ale w międzyczasie słuchałem muzyki, przeglądałem internet i sprawdzałem kilka plików wideo =]

Hmm... Z mojej strony to chyba wszystko. Konkursu e-on software raczej bym nie wygrał, ale to moja własna praca i jako taką ją lubię =P
Projekt uważam za zamknięty na kłódkę, ale klucza nie wyrzucam ('if you know, what I mean' ;] ).

Teraz pora na Was!

Ostatnio edytowany przez Mietas (2009-08-27 20:26:57)

Offline

 

#2 2009-08-27 21:28:37

OZBORN

Administrator

9306440
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 47
Punktów :   
Wersja VUE:: Vue 7.2 Xstream
WWW

Re: Moje pracki ^^,

Mogę się wypowiedzieć? dziękuje ^^

Jak sam zauważyłeś..lepsze chmurki=dłuższy czas renderowania..no ale na tym to polega...
No i nie mówiąc o rozdzielczości... jak pamiętam lubujesz się w HD

Render jest bardzo dobry jak na "świeżego" użytkownika VUE..porównując to co mi wysyłałeś na mejla to ten render jest Świetny
Jedno co mnie jak na razie tutaj się nie spodobało to..pusta przestrzeń za tą górką i drzewami...no ale to taki mały minusik

Jest to już skończona praca z działu WIP?
Jeżeli tak to poproszę o pokazanie finalnego rendera w swoim temacie...a ja zamknę temat i uznam za skończoną prace


Mam małą prośbę Klikajcie na toplisty i reklamę na samym dole forum
To pomoże w rozwinięciu się forum

Offline

 

#3 2009-08-27 21:50:38

Mietas

Newbie

Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Moje pracki ^^,

No i nie mówiąc o rozdzielczości... jak pamiętam lubujesz się w HD

A i owszem ^^, Ale pomijając moje 'lubości' - przy 22" monitorze nie opłaca mi się robić mniejszych renderów, bo nic nie widać =P

Jedno co mnie jak na razie tutaj się nie spodobało to..pusta przestrzeń za tą górką

Nie wykluczam jakichś poprawek odnośnie tego tematu ;]

Co do pracy z WIPa - nie, tamta leży odłogiem. Może jutro się za nią zabiorę... a może nie =P Mam ochotę na prackę konkursową. Nie wiem, czy podołam, ale spróbować warto. W końcu, jak nikt inny nie wrzuci swojej sceny, to wygram walkowerem =P
Ale postaram się dokończyć tą poprzednią, żeby nie zalegała ze statusem 'work in progress'

Offline

 

#4 2009-08-27 22:07:52

OZBORN

Administrator

9306440
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 47
Punktów :   
Wersja VUE:: Vue 7.2 Xstream
WWW

Re: Moje pracki ^^,

Ok.
na razie niech temat w dziale WIP zostanie..pracuj nad nim )

Mam ochotę na prackę konkursową. Nie wiem, czy podołam, ale spróbować warto. W końcu, jak nikt inny nie wrzuci swojej sceny, to wygram walkowerem =P

Raczej sam nie wygrasz xD
Chyba że mendrix coś wytłoczy ze swojej pracowni


Mam małą prośbę Klikajcie na toplisty i reklamę na samym dole forum
To pomoże w rozwinięciu się forum

Offline

 

#5 2009-08-29 23:18:49

mendrix

Kumaty

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Moje pracki ^^,

mam już pomysł tylko nie mam czasu na wykonanie i to jest największy problem... ale zbliża się rok szkolny więc czasu będzie więcej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plJurata wakacje łysa świnka morska zaproszenia-komunijne.eu