Polskie forum o programie Vue


#1 2009-09-01 21:12:43

piotrifek

Kumaty

6541713
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 12
Punktów :   
Wersja VUE:: 7.5

Pracki by newbe [piotrifek]

No więc rozpoczynam dość skromnie jednym obrazkiem jutro może zrobię kolejny itd. Wiem że nic w tym programie nie umiem więc chcąc się czegoś nauczyć chętnie posłucham krytyki


Tu mam zamiar zrobić spis treści

Kod:

1.Mount Everest
2.Canyon

1.Mount Everest - tak to nazwałem miałem plan żeby coś takiego wyszło a co sie udało to już inna sprawa
http://img216.imageshack.us/img216/5084/mounteverest.th.png

2.Canyon - Trochę to ubogie ale takie miało być
[img=http://img196.imageshack.us/img196/1991/canyon.th.png]

Ostatnio edytowany przez piotrifek (2009-09-05 21:17:42)

Offline

 

#2 2009-09-01 21:38:44

OZBORN

Administrator

9306440
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 47
Punktów :   
Wersja VUE:: Vue 7.2 Xstream
WWW

Re: Pracki by newbe [piotrifek]

no więc jako pierwszy

Każdy od czegoś zaczynał...ale jeżeli ma się chęci to z czasem będą napływać bardzo świetne pomysły..trzeba oglądać tutoriale video..wtedy można krok po kroku się czegoś nauczyć..znam ciekawą stronkę..ale oczywiście po ang ale sam z niej się uczyłem

Wiec co do renderu hmm
Może wiesz..ale chyba nie ma żadnej texturki nałożonej na górę? xD
Jak mi wiadomo zaczynasz dopiero w VUE to mogę pochwalić że umiesz "coś" zrobić..a te "coś" to jest np ta góra, dodanie planety..i chmurki np
To i tak jest wiele jak na początek..założę się że każdy się przeraził tymi narzędziami porozmieszczanymi na około kiedy po raz pierwszy uruchomił VUE...ale to kwestia przyzwyczajenia
Trochę się rozpisałem ^^

ogólnie praca jest dobra..tylko trochę pusto za górą no i sama góra bez texturki jak pisałem
Przydało by się poprawić


Mam małą prośbę Klikajcie na toplisty i reklamę na samym dole forum
To pomoże w rozwinięciu się forum

Offline

 

#3 2009-09-01 21:44:50

piotrifek

Kumaty

6541713
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 12
Punktów :   
Wersja VUE:: 7.5

Re: Pracki by newbe [piotrifek]

No więc tak:

Oglądać tutoriale - Geekatplay? tak z stamtąd sie wszystkiego co umiem nauczyłem

Niestety prawda na górce nic niema ale chyba z racji braku pomysłu co na nią nałożyć niż z braku umiejętności nakładania :d

Czy to jest dużo na początek to nie wiem Tak wierze że pierwszy kontakt z interfacem Vue może być szokiem prawdę mówiąc dla mnie szkoiem był pierwszy kontakt z Gimpem potem znów niewiedziałem co i jak w photoshopie a teraz sie wyrobiłem i jak patrze na jakiś program i myślę tylko co zrobić żeby czegoś nie zepsuć wchodzę do sieci i szukam pomocy tak też znalazłem to forum

Offline

 

#4 2009-09-01 22:03:41

mendrix

Kumaty

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pracki by newbe [piotrifek]

Najtrudniejszy pierwszy raz Pamietam jak zaczynalem od terragena... program wydawal mi się dosyć skomplikowany. Po przesiadce na Vue doznalem szoku Najważniejsze to nie poddawać się (gdy masz świetny pomysł a czas renderingu to ok 65 H ;P ) i eksperymentować.

P.S z tutków geekatplaya też się dużo nauczyłem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl